Pogotowie komputerowe 24h

Oferujemy Państwu natychmiastowe i ekspresowe usługi Pogotowia Komputerowego, usługi informatyczne w nagłych problemach, awariach podczas pracy z komputerem stacjonarnym czy laptopem, oprogramowaniem komputerowym, sieciami komputerowymi czy urządzeniami peryferyjnymi.

Usługi świadczymy całodobowo przez 7 dni w tygodniu, również w weekendy oraz święta

  • Usługi Pogotowia Komputerowego wykonujemy przede wszystkim u klienta w domu lub siedzibie firmy.
  • W przypadku, gdy naprawa komputera nie może odbyć się na miejscu zgłoszenia, sprzęt jest pobierany do naszego serwisu.

W każdej chwili możesz liczyć na fachową pomoc naszych serwisantów. Nie trać czasu, siły i pieniędzy na odłączania wszystkiego i transport do serwisu. Umów się na wizytę i rozwiąż swój problem komputerowy bez wychodzenia z domu.

W naszej bogatej ofercie pogotowia komputerowego, znajdziecie Państwo kompleksową pomoc, serwis, naprawę komputera skierowana do mieszkańców całego Śląska.

Dla wygody, bezpieczeństwa i szybkości działania pogotowia komputerowego, rozwiązujemy wszelakie problemy ze sprzętem komputerowym na miejscu u klienta. Instalujemy oraz usprawniamy działanie oprogramowania MS Windows, zabezpieczamy systemy przed atakami i zapewniamy pełne bezpieczeństwo użytkownikom internetu.

Nasze pogotowie komputerowe instaluje i wymienia podzespoły komputerowe. Diagnozujemy i sprawdzamy wszystkie elementy składające się na komputer. Pomagamy w obsłudze oprogramowania, nasza pomoc komputerowa w łatwy sposób pokazuje jak obsługiwać komputer. Usuwamy wszelkiego rodzaju wirusy co gwarantuje bezpieczeństwo i przyśpiesza działanie sprzętu komputerowego.

Czyścimy podzespoły komputerowe, dobre chłodzenie jest bardzo ważnym elementem pozwalającym na prawidłowe funkcjonowanie komputera. Usuwamy niepotrzebne lub zapomniane hasła, konfigurujemy łącze internetowe, przyspieszamy działanie internetu. Przeprowadzamy dla naszych klientów archiwizację danych.

Pogotowie Komputerowe Katowice odzyska również przypadkowo utracone dane.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość. Nie zawoź komputera do serwisu. My przyjedziemy do Ciebie!

883 635 566biuro@laiko.pl

Nasze pogotowie komputerowe jest czynne 24h

Pogotowie komputerowe 24h to usługa świadczona wyłącznie dla Klientów abonamentowych.